Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Kutno
    (99-300)

Praca na stanowisku operator wózka widłowego

Kutno

, Randstad

operator wózka widłowego
Kutno

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad nr rej. 47 dla swojego Klienta z branży produkcyjnej poszukuje kandydatów a stanowisko:

operator wózka widłowego z upr. UDT

Zakres obowiązków:
- ogólne prace magazynowe,
- obsługa wózków widłowych,
- kompletacja zamówień

Wymagania

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
- doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane
- wykształcenie min. zawodowe/średnie,
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w warunkach chłodniczych
- książeczka sanitarno – epidemiologiczna

Oferujemy

- praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- praca na pełen etat
- praca w stabilnej firmie i miłej atmosferze,
- perspektywa stałej pracy,
- przewidywany start: od zaraz.