Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Pracownik magazynowy-operator wózka widłowego

Bydgoszcz

, Personnel International BPO Sp. z o. o.

Pracownik magazynowy-operator wózka widłowego
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703)
poszukuje dla swojego klienta z branży logistycznej:

Pracowników magazynowych- operatorów wózków widłowych
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
• rozładunek oraz załadunek TIR-ów
• obsługa wózka widłowego czołowego

Wymagania

• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym
• aktualne orzeczenie psychotechniczne do obsługi wózków widłowych
• doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz przy rozładunkach i
załadunkach(min. 1 rok warunek konieczny)
• mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• mile widziany własny samochód na czas wyjazdu do Niemiec
• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne warunki finansowe
• zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
• opiekę polskiego koordynatora

Ogłoszenie pobrane z serwisu Lento.pl