Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista w dziale Obslugi Klienta

Gdańsk

, Work Wonders

Specjalista w dziale Obslugi Klienta
Gdańsk

Opis stanowiska

- odbieranie połączeń od stałych klientów firmy,
- udzielanie informacji odnośnie aktualnej oferty i usług,
- rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania

- komunikatywność,
- nienaganna dykcja,
- dyspozycyjność min. 80h w miesiącu ( o maksymalnej ilości godzin w miesiącu decydujesz sam),
umiejętność obsługi komputera,

Oferujemy

- pewną, rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku,
- możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie obsługi klienta,
- atrakcyjną stawkę godzinową oraz bogaty system premiowy,
- możliwość dopasowania godzin pracy,
- szkolenia produktowe oraz możliwość skorzystania z oferty pracowniczej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z nr ref: BOK/05

Prosimy o dodanie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z serwisu Lento.pl