Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Pokojowa / Pokojowy w hotelu - Bad Griesbach

Szczecin

, WalterFachKraft

Pokojowa / Pokojowy w hotelu - Bad Griesbach
Szczecin

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy, 94086 Bad Griesbach.

Nr referencyjny: DE/33/ZIM/ BG/1205

Obowiązki:
- Sprzątanie pokoi wraz z urządzeniami sanitarnymi
- Codzienna zmiana pościeli,
- Mycie łazienki, odkurzanie dywanów, ścieranie kurzu
- Prawidłowe sprzątanie na wyznaczonych obszarach zgodnie ze standardem hotelu

Wymagania

- Osoby z doświadczeniem w pracy na w/w stanowisku
- Dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Dobra organizacja pracy
- Sumienność i dokładność
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie - 9,55 euro /H, ok 1600/ miesiąc
- Prace na pełen etat z możliwością nadgodzin
- Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, opłacane w Niemczech
- Organizację przejazdu i zakwaterowania
- Płatny urlop
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)
- Możliwość pobierania zaliczek
- oraz wiele więcej...

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z serwisu Lento.pl