Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Wziąchów
    (63-860)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Kontrolingu

Wziąchów

, Zakłady Mięsne BM Kobylin

Specjalista ds. Kontrolingu
Wziąchów

Opis stanowiska

Zacznij pracować w ZMBM Kobylin

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Kontrolingu
Miejsce pracy: Kobylin

Opis stanowiska:
- wsparcie w przygotowywaniu miesięcznych raportów finansowych,
- uzgadnianie danych pomiędzy raportami i systemami,
- przygotowywanie plików i modeli do prognoz oraz budżetów,
- bieżąca kontrola poprawności ewidencji księgowej,
- odpowiedzialność za comiesięczne uzgodnienie sald z jednostkami powiązanymi,
- aktywne uczestnictwo w procesie audytu grupowego,
- opracowywanie dokumentacji cen transferowych,
- zarządzanie bazą środków trwałych oraz kontrola wydatków inwestycyjnych,
- udział w procesie budżetowania,
- raportowanie

Wymagania

- minimum 1 rok doświadczenia zawodowego jako Analityk (dział finansowy, kontrolingu),
- bardzo dobra znajomość programu MS Excel (MS Access mile widziany),
- znajomość zasad księgowości, rachunkowości finansowej i zarządczej,
- rozumienie danych finansowo-księgowych (rachunek zysków i strat, bilans, rachunek przepływów pieniężnych, rezerwy),
- zaangażowanie,
- umiejętność i chęć rozwiązywania problemów.

Oferujemy

- pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji i międzynarodowym zasięgu,
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
- premię uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników finansowych,
- pakiet szkoleń,
- pracę w miłej atmosferze.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".