Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Puszczykowo
    (62-040)

Praca na stanowisku ASYSTENTKA W BIURZE TŁUMACZEŃ

Puszczykowo

, Szybkie Tłumaczenia

ASYSTENTKA W BIURZE TŁUMACZEŃ
Puszczykowo

Opis stanowiska

Renomowane biuro tłumaczeń specjalizujące się
w kompleksowych tłumaczeniach w różnych językach
WWW.SZYBKIETLUMACZENIA.PL

Obowiązki:
• Telefoniczna obsługa klientów
• Koordynacja pracy tłumaczy
• Obsługa internetowych baz danych
• Przygotowanie tłumaczenia tekstów standardowych

Wymagania

• wykształcenie co najmniej średnie
• komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
• wysoka motywacja i zorganizowana postawa
• podstawowa znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
• biegła obsługa komputera
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• pracę w młodym dynamicznym zespole w biurze w Puszczykowie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• szkolenie wewnętrzne przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku
• możliwość pracy na stałe.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)".