Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Praktyki w Agencji Zatrudnienia

Poznań

, ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Praktyki w Agencji Zatrudnienia
Poznań

Opis stanowiska

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granica, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Do naszego biura w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praktykant/ka

Nr ref. prk/poz/2016
Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
- aktywne wsparcie konsultantów w realizacji projektów pracy tymczasowej,
- segregacja i weryfikacja aplikacji,
- informowanie Kandydatów o aktualnych ofertach pracy,
- wsparcie zespołu w zakresie zadań administracyjnych.

Wymagania

- studenci ostatnich lat studiów,
- zainteresowanie branżą HR,
- znajomość pakietu MS Office,
- komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

Zapewniamy:
- nabycie cennego doświadczenia w branży HR podczas 3-miesięcznej bezpłatnej praktyki,
- miłą atmosferę,
- możliwość zatrudnienia po okresie praktyk.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”