Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Telefoniczny Doradca Klienta

Wrocław

, DK Marketing

Telefoniczny Doradca Klienta
Wrocław

Opis stanowiska

Firma DK Marketing, Autoryzowany Partner sieci Play poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Telefoniczny Doradca Klienta ds. Play

Lubisz rozmawiać? Cenisz sobie wysoką podstawę godzinową oraz premie? Chcesz pracować w pozytywnie zakręconym zespole?

Dołącz do nas!

Tu będziesz:

- przygotowywał/-a i przedstawiał/-a Klientom aktualną ofertę Play
- nawiązywał/-a relacje z nowymi Klientami firmy
- negocjował/-a warunki umów
- raportował postępy pracy do swojego przełożonego
- reprezentował/-a najszybciej rozwijającą się sieć w Polsce

Wymagania

- zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków
- chęci poszerzania swoich umiejętności
- dyspozycyjności minimum 110 h/m-c w ramach systemu zmianowego
- odpowiedzialności za powierzone zadania
- dobrej dykcji
- mile widziane doświadczenie w branży Call Center, lub w sprzedaży

Oferujemy

- pracę w firmie, która została nagrodzona przez Play i ogłoszona najbardziej efektywnym Partnerem 2013 roku!
- stabilne warunki zatrudnienia (możliwość zatrudnienia na umowę o pracę);
- jasne zasady wynagradzania w oparciu o wysoką podstawę godzinową (od 10,5 brutto wzwyż) oraz premię
- specjalistyczne szkolenia, które kompleksowo przygotują Cię do Twoich przyszłych zadań
- możliwość awansu, a w związku z tym nowych wyzwań
- pracę w systemie zmianowym
- kawę i herbatę – na co masz ochotę!
- doświadczonych menedżerów dla których zawsze najważniejszy jest człowiek, a nie cyfry
- pracę w zgranym, pozytywnym zespole
- pracę w samym centrum miasta!
- możliwość korzystania z karnetu sportowego
- niekorporacyjną, swojską atmosferę oraz imprezy integracyjne. Nie zapominamy też o Twoich urodzinach!
…….. a podczas przerw relaks w chillout roomie – pograj w piłkarzyki, Playstation, albo rzutki.

A ponadto:

To Ty sam/-a wybierasz, czy wolisz umówić się z nami na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie naszej firmy, czy za pośrednictwem Skype. Zależy nam na tym, żebyś przedstawił /-a się nam jak najlepiej, dlatego To Ty decydujesz, która wersja będzie dla Ciebie bardziej komfortowa

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu http://ogloszenia.wroc.pl.