Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w branży FMCG- nr ref.: 6-13-37074

Kraków

, Grafton Recruitment Polska Sp. z o. o.

Przedstawiciel Handlowy w branży FMCG- nr ref.: 6-13-37074
Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się na rynku polskim firmy działającej w branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

- realizacja planów sprzedażowych na podległym rynku (woj. małopolskie)
- negocjowanie i realizacja kontraktów handlowych
- planowanie i wdrażanie akcji promocyjnych
- rozpatrywanie reklamacji i skuteczne radzenie sobie z sytuacjami trudnymi po stronie Klienta
- utrzymywanie bardzo dobrych relacji z istniejącymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
- bieżąca analiza danych sprzedażowych, monitorowanie konkurencji, raportowanie do managera

Wymagania

- 1-3 lat doświadczenia w sprzedaży w branży FMCG
- umiejętność planowania i określania celów
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych
- prokatywna postawa, dynamizm w działaniu, samodzielność
- znajomość pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- system motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników (premia kwartalna)
- narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
- pakiet szkoleń wewnętrznych
- możliwość rozwoju w strukturach organizacji