Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy/Specjalista ds. Handlowych

Gdynia

, Personia

Przedstawiciel Handlowy/Specjalista ds. Handlowych
Gdynia

Opis stanowiska

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są szkolenia zamknięte, organizowane dla firm z różnych branż. Szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych. Specjalizujemy się również w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search.

Obecnie dla naszego Klienta z branży metalowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia + praca w terenie

Nr ref.: 15/2015

Cel stanowiska: Rozwój sprzedaży i kanałów dystrybucji oraz reprezentacja firmy na zewnątrz.

Zakres obowiązków:

- Realizacja procesu sprzedażowego oraz negocjacja warunków handlowych
- Wsparcie techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań
- Podtrzymywanie, budowa oraz rozwój kanałów dystrybucji
- Pozyskiwanie i utrzymanie długofalowych relacji z Klientami
- Przygotowywanie ofert i prezentowanie produktów
- Raportowanie oraz sporządzanie sprawozdań
- Monitoring rynku i analiza działań konkurencji

Wymagania

- Doświadczenie w branży (metale nieżelazne, stale nierdzewne, itp.)
- Znajomość rynku metali nieżelaznych i stali nierdzewnych
- Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży
- Wykształcenie wyższe
- Prawo jazdy kat. B
- Uzdolnienia handlowe oraz umiejętność negocjacji
- Komunikatywność, kreatywność oraz elastyczność

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Satysfakcjonującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w tytule aplikacji wpisując nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.
Numer referencyjny: 15/2015.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.