Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Kreatywny Opiekun Klienta

Kraków

, LeasingTeam

Kreatywny Opiekun Klienta
Kraków

Opis stanowiska

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tysięcy pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl.

Obecnie dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: OK/KR/11

Wymagania

Szukasz ciekawej i ambitnej pracy ?

Zależy Ci na rozwoju i pracy w zgranym zespole ?

Premie finansowe motywują Cię do działania ?

Jesteś urodzonym sprzedawcą lub chcesz nim zostać ?

Jeśli, chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś/eś TAK, mamy ofertę pracy dla Ciebie !

Oferujemy

•Kompleksowe szkolenie, za które otrzymasz wynagrodzenie;

•Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych, mobilnych systemów IT;

•Umowę o pracę z pensją zasadniczą oraz premiami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”