Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Inżynier budowlany/mechanik/energetyk

Opole

, HPR Dąbrowa Górnicza S.A.

Inżynier budowlany/mechanik/energetyk
Opole

Opis stanowiska

HPR Dąbrowa Górnicza S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:
do obsługi kontraktu w Opolu

Obowiązki:
- nadzór nad realizacją kontraktu
- koordynacja i współpraca z podwykonawcami
- rozliczanie prac
- bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe
- bardzo dobra obsługa komputera
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"