Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (bez doświadczenia)

Gorzów Wielkopolski

, Idea HR Doradztwo Personalne

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (bez doświadczenia)

Opis stanowiska

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
Obecnie dla naszego klienta, firmy w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - branża techniczna

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie nowych kontrahentów (B2B)
prezentowanie oferty handlowej
reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek
sporządzanie raportów i analiz
przygotowywanie umów handlowych
uczestnictwo w targach

Wymagania

wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
czynne prawo jazdy kat. B
biegła obsługa MS Office
motywacja do realizacji celów sprzedażowych
samodzielność i zdolności organizacyjne
gotowość do pracy w terenie
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód)
szkolenia zawodowe i kompleksowe wprowadzenie do obowiązków