Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Tester oprogramowania / Konsultant SAP / Programista JAVA

Wrocław

, Koncepcja

Tester oprogramowania / Konsultant SAP / Programista JAVA
Wrocław

Opis stanowiska

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat.

Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKACH W BRANŻY IT

Tester oprogramowania
Konsultant SAP
Programista JAVA

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

• Jedynym warunkiem koniecznym do rozpoczęcia pracy jest znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego przynajmniej na poziomie B2. Mile widziane aplikacje osób, które ukończyły studia filologii angielskiej lub germańskiej. Znajomość języka będzie weryfikowana w toku procesu rekrutacyjnego.

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością relokacji w międzynarodowym koncernie we Wrocławiu

• Oferta kierowana jest również do osób chcących zmienić dotychczasową ścieżkę zawodową i rozpocząć karierę w branży IT

• Firma organizuje również kursy językowe dla osób posiadających doświadczenia zawodowe jako konsultanci SAP i programiści JAVA.