Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. weryfikacji bazy danych

Kraków

, Blue Business Media

Specjalista ds. weryfikacji bazy danych
Kraków

Opis stanowiska

Blue Business Media - lider polskiej profesjonalnej branży konferencyjnej - specjalizuje się w organizacji spotkań w formule kongresów i konferencji biznesowych skierowanych do grup profesjonalistów w obszarach: zarządzania, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, finansów, controllingu, zakupów, IT, prawa i compliance, HR, logistyki oraz produkcji.

Do młodego, międzynarodowego zespołu pracującego w naszym biurze w centrum Krakowa poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: KRK/VTPL/2015

Obowiązki:
- praca w młodym zespole rozwoju i obsługi baz klienckich
- zbieranie i przetwarzanie informacji biznesowych z ogólnodostępnych źródeł internetowych na temat firm działających na rynku polskim i wprowadzanie ich do systemu firmy
- wywiady telefoniczne z przedstawicielami polskich firm w celu pozyskania wymaganych informacji
- tworzenie rankingów i list potencjalnych klientów

W zakres obowiązków NIE wchodzi aktywna sprzedaż produktów.

Wymagania

- doświadczenie w pracy „na telefonie” i łatwość w prowadzeniu rozmowy przez telefon
- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
- zmysł analityczny i łatwość poruszania się w Internecie (wyszukiwanie i analizowanie informacji)
- otwartość i komunikatywność
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- praca w godzinach 8-16 w biurze w centrum Krakowa
- udział w międzynarodowych projektach
- możliwości rozwoju oraz długofalowej współpracy
- szkolenia wewnętrzne oraz możliwości udziału w organizowanych konferencjach
- możliwość startu kariery, nabycia doświadczenia, poznania rynku i rzeczywistości biznesowej przy współpracy z największymi firmami w Polsce

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami na podstawie przesłanego CV.
Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się do niej:
- zapoznaj się z ofertą naszej firmy,
- dowiedz się czym się zajmujemy,
- przekonaj nas o swoim zaangażowaniu, umiejętnościach interpersonalnych i analitycznych.