Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant ds. kontaktu z klientem zagranicznym

Gdańsk

, Adecco Poland Sp. z o.o.

Konsultant ds. kontaktu z klientem zagranicznym
Gdańsk

Opis stanowiska

Jeżeli chcesz:
- nawiązać stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę,
- pracować w młodym, dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie,
- otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy kwartalne,
- prowadzić rozmowy z obcokrajowcami z całego świata…

Adecco jest światowym liderem wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce w poprzednim roku zaleźliśmy pracę dla ponad 46 000 osób. Adecco Poland jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
W chwili obecnej dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk Przymorze

Do Twoich zadań należeć będzie:
• kontakt telefoniczny ze wstępnie zainteresowanymi klientami w celu prezentacji studiów online,
• aktywna sprzedaż oraz doradztwo w zakresie wyboru studiów,
• wspieranie potencjalnych studentów biorących udział w procesie rekrutacji,
• weryfikacja dokumentów,
• aktualizowanie bazy klientów.

Wymagania

• biegle posługujesz się językiem angielskim – warunek konieczny,
• znasz pakiet MS Office,
• posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży,
• wyróżnia Cię komunikatywność i otwartość,
• jesteś dyspozycyjny do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
• mile widziani studenci.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonusy kwartalne,
• pracę w nowocześnie urządzonym biurowcu na Przymorzu,
• możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy,
• rozbudowany system benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
• możliwość korzystania ze studiów na preferencyjnych warunkach.