Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Wejherowo
    (84-200)

Praca na stanowisku doradca/Alior Bank SA Partner

Wejherowo

, Partner Alior Banku SA

doradca/Alior Bank SA Partner
Wejherowo

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Doradca Bankowy
Zakres obowiązków:

•Sprzedaż produktów banku : kredyty, rachunki, lokaty, depozyty i inne.
•Obsługa rachunków bieżących i kredytowych
•Analiza potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów bankowych
•Budowanie długofalowej współpracy i dobrych realizacji z Klientami, pozyskiwanie klientów.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe ( również w trakcie studiów zaocznych ).
• Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sprzedaży towarów/usług będzie dodatkowym atutem.
•Komunikatywność, kreatywność, bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej.
•Duża energia i determinacja w działaniu, nastawienie na realizację celów.
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) oraz swobodne poruszanie się w środowisku Internetu

Oferujemy

•Stabilną, stałą, pracę w prestiżowej placówce bankowej z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
•Wysokie premie oraz nagrody za realizacje planu.
•Kompleksowy system szkoleń.
•Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.