Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Szkoleniowiec Grup Sprzedażowych

Kraków

, Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Szkoleniowiec Grup Sprzedażowych
Kraków

Opis stanowiska

Jesteśmy liderem w sprzedaży bezpośredniej na polskim rynku. U pracowników cenimy pomysłowość, pracowitość, determinację oraz chęć do rozwoju i nauki. Zapewniamy przyjazne i twórcze środowisko pracy, w której relacje pomiędzy przełożonymi oraz współpracownikami cechują się swobodą i bezpośredniością. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do nowo otwartego oddziału osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- zarządzanie oraz koordynacja pracy podległych przedstawicieli handlowych,
- podejmowanie działań mających na celu wsparcie i zwiększenie sprzedaży oraz odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych,
- prowadzenie sesji szkoleniowych, oraz rzetelne przygotowanie swoich podopiecznych do aktywnej sprzedaży,
- kreowanie nowych możliwości i kierunków rozwoju sprzedaży,
- analizowanie potrzeb szkoleniowych oraz raportowanie efektów pracy,
- prowadzenie szkoleń rozwojowych,

Wymagania

- wiedza praktyczna oraz teoretyczna dotycząca zarządzania, technik sprzedaży i rozwijania umiejętności pracowników i budowaniu relacji z Klientem,
- umiejętność budowania zespołu, planowania i organizowania,
- komunikatywności, charyzmy, umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
- umiejętności przekazywania wiedzy i rozwijania umiejętności pracowników,
- zaangażowanie oraz samodzielne organizowanie pracy,

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- doborowy zespół pracowniczy,
- uczestnictwo w projektach, których celem jest wprowadzenie na rynek nowego bezkonkurencyjnego produktu,
- możliwość rozwijania kompetencji własnych poprzez uczenie innych