Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży

Poznań

, ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży
Poznań

Opis stanowiska

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta, lidera z branży wykładzin obiektowych, poszukujemy osób do pracy na stanowisku :

Miejsce pracy: Suchy Las (siedziba firmy), zlecenia wyjazdowe cała Polska
Nr ref: han/sul/2016

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- organizacja i prowadzenie spotkań handlowych
- analizowanie potrzeb klientów i doradzanie w zakresie odpowiednich rozwiązań
- realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

- doświadczenie zawodowe w sprzedaży/obsłudze Klienta
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- wysokie umiejętności interpersonalne
- mile widziane doświadczenie w branży (wykładziny obiektowe)
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- pracę pełną wyzwań dla osób ambitnych i żądnych sukcesów
- samodzielne stanowisko
- narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
- pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od osiąganych wyników

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.