Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku STOLARZ MEBLOWY - Montażysta

Gdańsk

, HTEP Polska Sp. z o.o. Sunreef Yachts

STOLARZ MEBLOWY - Montażysta
Gdańsk

Opis stanowiska

Stocznia Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe jachty projektowane są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni. Innowacyjny design, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jachtów Sunreef.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko: STOLARZ

Obowiązki:

- montaż mebli;
- kompletowanie elementów konstrukcyjnych;
- obróbka i szlifowanie mebli.

Wymagania

- co najmniej 2 letnie doświadczenie w zawodzie;
- umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi;
- dobra znajomość czytania rysunku technicznego;
- umiejętność czytania rysunku izometrycznego;
- umiejętność kompletowania i montażu elementów konstrukcyjnych.

Oferujemy

- stałe zatrudnienie;
- umowę o pracę tymczasową;
- wynagrodzenie miesięczne;
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku.

Prosimy również o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"