Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku ARCHITEKT IT w technologii JAVA

Rzeszów

, Klient PMP Development

ARCHITEKT IT w technologii JAVA
Rzeszów

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowej korporacji dostarczającej innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii informatycznych dla największych firm w Polsce i na świecie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Numer referencyjny: PRO83

Wymagania

• bardzo dobrej znajomości języka programowania Java
• bardzo dobrej znajomości platformy JEE (JSP/JSF, EJB3.0, JPA/JDBC) i serwerów aplikacyjnych (WebLogic, JBoss, Tomcat)
• znajomości zagadnień związanych z integracją systemów i technologii takich jak Mule, ServiceMix OpenESB, Webmethods
• znajomości technik opartych o XML (XSD, XSLT, WSDL oraz JAXB, JAXWS lub XML Beans)
• bardzo dobrej znajomości narzędzi programistycznych (Eclipse lub Netbeans, Maven2, Ant, SVN)
• znajomości standardów WWW (HTML, CSS, JavaScript}
• bardzo dobrej znajomości dobrych praktyk programistycznych i wzorców projektowych
• umiejętności zarządzania zespołem poprzez planowanie, przydzielanie i egzekwowanie zadań
• komunikatywności umożliwiającej sprawną pracę z Klientem
• znajomości metodyk prowadzenia projektu
• umiejętności projektowania systemów i ich integracji oraz znajomości UML
• znajomości i doświadczenia w użyciu bibliotek pomocniczych takich jak Spring Framework, Hibernate, Drools, JBPM, Jakarta Commons, CXF, Log4j
• znajomości zagadnień związanych z transakcyjnością, bezpieczeństwem, wydajnością i monitorowaniem aplikacji
• dobrej znajomości baz danych (Oracle, MySQL, PostgreSQL) i języka SQL oraz zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
• kreatywności i proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów
• wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
• znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację ustną i pisemną oraz czytanie i pisanie dokumentacji
• umiejętności pracy w zespole
• umiejętności szybkiego zdobywania nowych kompetencji i dzielenia się wiedzą z innymi
• minimum 5 letniego doświadczenie w pracy przy projektowaniu i budowie systemów informatycznych

Mile widziane:
• znajomość technologii portalowych takich jak ATG Portal, Liferay, JBoss Portal, eXo oraz specyfikacji portletów
• znajomość produktów z rodziny ATG (ATG Portal, ATG Commerce)

Oferujemy

• możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonych zespołach projektowych przy wykorzystaniu najnowszych technologii zarówno komercyjnych, jak i Open Source
• satysfakcję z uczestnictwa w projektach informatycznych dla największych firm w Polsce branży telekomunikacyjnej oraz sektorów finansowego i energetycznego
• szansę udziału w międzynarodowych projektach wraz z możliwością wyjazdów zagranicznych
• stabilność zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe, kursy językowe, etc.)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”