Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Jakości

Legnica

, Winkelmann

Specjalista ds. Jakości
Legnica

Opis stanowiska

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Specjalista ds. jakości

Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy?
-nadzór nad procesem reklamacji od klienta: rejestrowanie, powoływanie zespołów, nadzór nad prawidłowym przebiegiem działań poreklamacyjnych,
-codzienną współpracę z klientami – m.in. raportowanie klientom aktualnego statusu działam poreklamacyjnych, wizytowanie klienta, przeprowadzenie wizyt klienta w zakładzie,
-wsparcie dla zespołów interdyscyplinarnych w obszarach: przepływu procesu, planów kontroli, FMEA,
-realizacja działań korygujących wedle ustalonych planów działań,
-współpracę z innymi działami w zakresie poprawy jakości.

Wymagania

-j. niemiecki bardzo dobry w mowie i piśmie,
-doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
-znajomość narzędzi jakościowych oraz raportu 8D,
-praktyczna znajomość norm ISO 9001 oraz ISO TS 16949,
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
-mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe, jakość, inżyniera produkcji, budowa maszyn,
-otwartość na zmiany, dynamizm w działaniu, umiejętności planowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań.

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
-perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
-ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
-skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
-możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki,
-możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,
-świadczenia z ZFŚS,
-dofinansowaną stołówkę posiłkową,
-imprezy integracyjne,
-roczne rozmowy pracownicze.