Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Lublin

, CSI „Jedność”

Przedstawiciel Handlowy
Lublin

Opis stanowiska

CSI „Jedność”, producent słodyczy (irysy, krówki, karmelki, pastylki pudrowe), poszukuje do współpracy na terenie Poznania, Olsztyna, Trójmiasta, Lublina, Zamościa oraz Radomia, Handlowców posiadających własną działalność gospodarczą.

Wymagania

- Dobra znajomość lokalnego rynku dystrybucji tradycyjnej (hurtownie, sklepy detaliczne).
- Własny samochód, telefon komórkowy.

Oferujemy

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu przedstawiciele.pl.