Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Konsultant ds. rekrutacji

Warszawa

, Medcare24

Konsultant ds. rekrutacji
Warszawa

Opis stanowiska

Medcare24 Agencja Pracy Tymczasowej działająca w branży opieki nad osobami starszymi w krajach niemieckojęzycznych, aktualnie poszukuje do biura w Warszawie Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Nr ref. Ko/Waw 2016
Miejsce Pracy – Warszawa

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

• Samodzielne i kompleksowe prowadzanie procesu rekrutacji ( publikacja ogłoszeń,weryfikacja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych itd.)
• Utrzymywanie stałych kontaktów z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji
• Stałe poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
• Aktywne docieranie do Kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji
• Prace administracyjne

Wymagania

• Doświadczenie w rekrutacji lub telefonicznej obsłudze klienta
• Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, dużej komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania i utrzymywania stałych relacji
• Zaangażowania w realizowane zadania, wysokiej motywacji do osiągania postawionych celów
• Znajomość obsługi komputera
• Wykształcenie: minimum średnie
• Silnej motywacji do pracy, wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego

Oferujemy

• Pełną wyzwań pracę przy realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych
• Możliwość dalszego rozwoju w branży HR
• Pracę w zgranym zespole w sympatycznej, miłej atmosferze

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883)”