Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Biskupice Podgórne
    (55-040)

Praca na stanowisku Operator (sterowanie maszynami przez touch panel)

Biskupice Podgórne

, InterKadra

Operator (sterowanie maszynami przez touch panel)

Opis stanowiska

InterKadra Sp. z o. o. jest jedną z największych polskich Agencji świadczących kompleksowe usługi z zakresu HR na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowana Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmująca swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta – lidera z branży produkcji materiałów etykietowych poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR (sterowanie maszynami przez touch panel)

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, Nowa Wieś Wrocławska
Nr ref: OMRFC/0216/BP/NW

Zadania:

• obsługa maszyn produkujących wyroby papierowe i foliowe oraz laminat
• dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów
• dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
• obsługa urządzeń sterowanych przez panel dotykowy

Wymagania

• doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych
• wykształcenie techniczne (mile widziane)
• wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna
• zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
• dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
• wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy

Oferujemy

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (nasz Klient to Firma z kapitałem skandynawskim)
• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta)
• wynagrodzenie min. 2800 brutto/mc (po okresie szkoleniowym ok. 6 miesięcy - możliwość podwyżki oraz dodatkowych premii)
• dodatkowe ubezpieczenie na życie
• stabilność zatrudnienia oraz bardzo wysoka kultura pracy
• dojazd do miejsca pracy z Wrocławia linią komunikacji podmiejskiej nr 507 (Plac Legionów - ul. Grabiszyńska - Muchobór Wielki - Smolec - Mokronos Górny - Mokronos Dolny - Prologis Park Wrocław V) oraz linią 602