Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Tomaszów Mazowiecki
    (97-200)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Tomaszów Mazowiecki

, Adecco Poland Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z sektora samochodowego. Poszukujemy odpowiedniego Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: PH/TM/2016

Miejsce pracy: Bełchatów, Łask, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Zduńska Wola, Rąbień AB (pow. zgierski)

Obowiązki na stanowisku:

-Realizacja planów sprzedaży na podległym terenie
-Nawiązanie nowych oraz podtrzymywanie obecnych relacji z klientami
-Przygotowywanie ofert handlowych
-Raportowanie osiągniętych wyników do centrali firmy
-Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

-2-3 lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej lub sprzedaży w sektorze samochodowym (warunek konieczny)
-Znajomość sektora gumowego/motoryzacyjnego
-Biegła znajomość j. angielskiego
-Mile widziana znajomość j. włoskiego
-Czynne prawo jazdy kategorii B
-Umiejętność negocjacji oraz sprzedaży
-Umiejętność pracy w zespole
-Gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premie, atrakcyjne wynagrodzenie

-Możliwość rozwoju zawodowego
-Opiekę a także merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
-Uczestniczenie w tworzeniu silnej pozycji firmy na rynku
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon , samochód , laptop)