Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Markieting manager / Kierownik marketingu

Rzeszów

, Aberit - agencja interaktywna

Markieting manager / Kierownik marketingu
Rzeszów

Opis stanowiska

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją interaktywną. Od 8 lat pomagamy dynamicznie rozwijającym się firmom budować silną markę, a wśród nich są: Nestle, Atlas, Arkus&Romet, Lux International, Radio Rzeszów, Escape Fitness Limited, Matrix, KupBon, OpenCard, Hotele Prezydenckie, Axtone, Conres czy ICN Polfa.

Szukamy osoby, która będzie odpowiadała za całościową realizację projektów, kontakt z Klientem i koordynację pracy członków zespołu marketingu.

Jeżeli:
• sprawnie czujesz się w zarządzaniu, by móc planować, dzielić pracę, nadawać priorytety, nadzorować
• efektywnie rozwiązujesz problemy tu i teraz, motywujesz,
• lubisz stałe interakcje z innymi ludźmi (Klienci, Zespół),
• chcesz mieć wpływ na koncepcję i kształt prowadzonych projektów i oferowanych usług,
• umiesz pracować z wieloma projektami jednocześnie i szybko reagować na zmiany oraz odpowiednio oceniać ryzyko,
• jesteś kreatywny/a oraz umiesz znajdować niestandardowe i skuteczne rozwiązania,
• jesteś zorientowany/a na cele oraz efektywne wykorzystywanie dostępnych zasobów,
• jesteś otwarta/y na kontakty, wiedzę, wyzwania, falę entuzjazmu, krytykę, oceny pesymistów, nieprzesuwalny deadline, itp. :]
• umiesz pracować w grupie,
• chcesz zdobywać doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami i płynnie znasz j. angielski w mowie i piśmie,
na bieżąco śledzisz trendy w marketingu, obserwujesz i analizujesz case studies oraz śledzisz poczynania zagranicznych gigantów

to znak, że możesz być dobrym Kierownikiem marketingu i Ciebie szukamy :-) Zaaplikuj. Mamy dla Ciebie ciekawe wyzwania i ogromną szansę na ROZWÓJ KOMPETENCJI.

Wymagania

• min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku lub kilkuletniego doświadczenia w marketingu internetowym i aspiracji do kierowania takim działem,
• bardzo dobrych umiejętności planowania działań w zakresie doradztwa i strategii marketingu 360 (zintegrowanego) dla klientów, jak również praktycznego doświadczenia ich prowadzenia on-line, m.in. public relations, social media, content marketing, e-mail marketing, marketing szeptany, monitoring marki w internecie.
• „lekkie pióro”
• znajomości SEO, SEM oraz innych narzędzi marketingu internetowego
• znajomości Google Analytics i narzędzi raportowania
• płynnej znajomości j. angielskiego
• prezentacji firmy na spotkaniach, seminariach, targach branżowych,
• bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel).

A jeśli pracujesz jako Kierownik Marketingu/ Marketing Manager lub Specjalista ds. marketingu z kilkuletnim stażem i zastanawiasz się jak u nas się pracuje – zaaplikuj.

Oferujemy

• pracę nad ciekawymi i długoterminowymi projektami,
• ciągły rozwój umiejętności i wparcie w realizacji pomysłów,
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w zakresie współpracy z krajowymi i międzynarodowymi firmami
• stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• pracę w dynamicznych i pięknych zespołach projektowych ;)
• doskonałą atmosferę pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
• elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę / własna działalność / inna umowa cywilnoprawna)
• szkolenia, imprezy integracyjne.

Prosimy dołączyć do aplikacji klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę aberit dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz. 833)”.