Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku PRAKTYKANT/KA DS. REKRUTACJI (PRAKTYKA BEZPŁATNA)

Szczecin

, InterKadra Sp. z o. o.

PRAKTYKANT/KA DS. REKRUTACJI (PRAKTYKA BEZPŁATNA)
Szczecin

Opis stanowiska

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

PRAKTYKANT/KA DS. REKRUTACJI

(PRAKTYKA BEZPŁATNA)

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki :

· Wsparcie w realizowanych procesach rekrutacyjnych,

· Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami,

· Zamieszczanie ogłoszeń o pracę,

· Wstępna selekcja aplikacji,

· Udział w spotkaniach rekrutacyjnych.

· Tworzenie oraz aktualizacja bazy danych

· Czynności biurowo-administracyjne

Wymagania

• Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży HR,

• Elastyczny program praktyk

• Przyjazną atmosferę pracy

• Referencje po odbytych praktykach

Oferujemy

• Dyspozycyjność min. 20 h/tygodniowo (od poniedziałku do piątku)

• Wykształcenie minimum średnie, mile widziani studenci

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem,

• Zainteresowanie tematyką HR,

• Gotowość do nauki,

• Umiejętność pracy w zespole

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.