Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Poszukujemy najlepszych Konsultantów ds. Odszkodowań

Kraków

, LEX Kancelaria Odszkodowawcza sp.k.

Poszukujemy najlepszych Konsultantów ds. Odszkodowań
Kraków

Opis stanowiska

LEX Kancelaria Odszkodowawcza sp.k.

W związku z dynamicznym rozwojem ….. rekrutują wszyscy....!

Oczekujesz czegoś więcej ? Jeśli tak to zapraszamy do współpracy. W naszej Kancelarii czeka na Ciebie praca – z nieograniczonymi możliwościami rozwoju, nienormowanym czasem pracy i ponadprzeciętnym wynagrodzeniem.

LEX Kancelaria Odszkodowawcza sp.k. – jest Kancelarią specjalizującą się w reprezentowaniu Poszkodowanych przed podmiotami i instytucjami odpowiedzialnymi za wypłatę należnych im odszkodowań. Działając od lat, skutecznie pomagamy naszym Klientom – jednocześnie w sposób pozytywny budujemy rynek usług odszkodowawczych w Polsce. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych prawników w sposób profesjonalny dochodzimy roszczeń z tytułu zgłaszanych nam spraw. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych osiągnięciem sukcesu zawodowego i finansowego, osób wyjątkowych – posiadających doświadczenie w branży odszkodowawczej.

Aktualnie oszukujemy na terenie woj. małopolskiego kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT DS. OBSŁUGI ODSZKODOWAŃ - nr ref. 1210/K/E-GR/14

Praca polega na obsłudze i edukacji osób Poszkodowanych przede wszystkim w zdarzeniach drogowych, w zakresie możliwości uzyskania przez nie stosownego odszkodowania z polisy OC sprawcy zdarzenia lub z UFG, w przypadku kiedy organy ścigania nie ustaliły sprawcy wypadku ( zbiegł / oddalił się z miejsca zdarzenia ).
Do zadań Konsultanta należeć będzie:

- samodzielne dotarcie - pierwszy kontakt z osobą poszkodowaną w wypadku,
- rozpytanie Klienta na temat okoliczności zdarzenia którego był uczestnikiem – na podstawie dokonanych ustaleń przedstawienie Poszkodowanemu możliwości uzyskania odszkodowania adekwatnego do odniesionych obrażeń i strat materialnych,
- podpisanie z Poszkodowanym „Umowy o obsługę prawną”, zebranie i przekazanie dokumentacji do właściwego terytorialnie biura / przedstawicielstwa Kancelarii,
- systematyczne informowanie Klienta o czynnościach wykonywanych w jego sprawie – współpraca z Działem Prawnym Kancelarii.

Wymagania

Oferta pracy adresowana jest w pierwszej kolejności do osób / podmiotów mających bezpośredni kontakt z osobami Poszkodowanymi ( agenci ubezpieczeniowi, brokerzy ubezpieczeniowi, likwidatorzy szkód majątkowych, rehabilitanci, specjaliści ds. BHP ).

Obsługujemy szkody będące następstwem:

- zdarzeń drogowych,
- wypadków w pracy, rolnictwie,
- nieszczęśliwych wypadków ( upadki na oblodzonych chodnikach lub nierównościach w chodnikach, jezdniach etc ).

Oczekujemy:

- wykształcenia min. średniego,
- silnej motywacji do pracy,
- wysokiego poziomu etyki zawodowej,
- nienagannej aparycji,
- wrażliwości na ludzkie nieszczęście
- sumienności w działaniu
- umiejętności nawiązywania nowych kontaktów z Klientami..

Oferujemy

- pracę w rozwijającej się branży usług odszkodowawczych w znanej firmie, z własną siecią Oddziałów na terenie całego kraju,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – prowizyjne, uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych,
- samodzielność w działaniu,
- wsparcie merytoryczne podczas pracy
- system specjalistycznych szkoleń wprowadzających, oraz podnoszących kwalifikacje.

Z uwagi na specyfikację i wymagania wykonywanego zawodu, przede wszystkim zainteresowani jesteśmy współpracą z osobami w wieku dojrzałym.

Szczególnie preferowani kandydaci: emerytowani pracownicy służb mundurowych, emerytowani nauczyciele, byli wolontariusze, byli pracownicy firm ubezpieczeniowych, brokerzy ubezpieczeniowi, specjaliści ds. BHP.

CV + LM przesyłać za pośrednictwem portalu.