Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Ostróda
    (14-100)

Praca na stanowisku Przedtsawiciel handlowy/konsultant

Ostróda

, Spółdzielnia Inwalidów ŚWIT

Przedtsawiciel handlowy/konsultant
Ostróda

Opis stanowiska

Spółdzielnia Inwalidów „ŚWIT” zatrudni chętnych do pracy jako przedstawiciel handlowy/konsultant w Ostródzie i okolicach .

Od 1992 posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.
Nasi przedstawiciele pracują w Ciechanowie, Lublinie, Radomiu, Warszawie, Grudziądzu, Łodzi i wielu innych miastach.
Podstawowym zadaniem pracownika jest bezpośrednia sprzedaż produktów naszej firmy kosmetyków oraz chemii gospodarczej.

Oferta jest skierowana do osób ze stopniem niepełnosprawności:

─ znacznym (I grupa )
─ umiarkowanym ( II grupa -tylko schorzenia szczególne:
01-U, 02-P, 04-O, 06-E)

Wymagania

─ nie mogą jednocześnie pracować w innym zakładzie pracy który pobiera na nią dofinansowanie
─ w przypadku II grupy nie mogą być emerytami

Oferujemy

─ umowę o pracę – pełny etat
─ pracę wykonywaną w miejscu zamieszkania
─ elastyczne godziny pracy