Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Brygadzista / Supervisor produkcji

Szczecin

, LSJ HR Group

Brygadzista / Supervisor produkcji
Szczecin

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista/Supervisor produkcji
Miejsce pracy: Szczecina i okolice

Opis stanowiska pracy:
-nadzorowanie procesów produkcyjnych pod kątem wymagań jakościowych i ilościowych
-realizacja zleceń zgodnie z ustalonymi terminami
-zarządzanie zespołem
-dbałość o dostępność materiałów produkcyjnych
-dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- mile widziane
- doświadczenie min. 2 lata w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
- znajomość systemu ERP
- dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- bardzo dobre warunki zatrudnienia
- umowa o pracę
- pakiet medyczny i inne świadczenia socjalne
- możliwość podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”