Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Racibórz
    (47-400)

Praca na stanowisku Operator żurawia wieżowego

Racibórz

, Operator żurawia wieżowego

Operator żurawia wieżowego
Racibórz

Opis stanowiska

Firma Euro Labora (nr certyfikatu:7061) dla swojego austriackiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca zrozumienie poleceń oraz komunikowanie się z przełożonym)
- doświadczenia na w/w stanowiskach
- uprawienia do obsługi żurawi wieżowych
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy

- zatrudnienie na warunkach austriackich
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie (13,14 pensja - urlopowe świąteczne)