Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Pielęgniarz/pielęgniarka

Katowice

, Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o. o.

Pielęgniarz/pielęgniarka
Katowice

Opis stanowiska

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o. o. o numerze 6760 w rejestzre agencji zatrudnienia oferuje pracę dla pielęgniarki bądź pielęgniarza z uznaniem dyplomu w Niemczech. Miejscem pracy jest Berlin lub inne landy Niemiec.

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego
- aktualne prawo wykonywania zawodu
- profesjonalizm w podejściu do swoich obowiązków
- empatia i pozytywne podejście do życia i swojej pracy (warunek konieczny)

Oferujemy

- umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- bardzo dobre warunki finansowe
- 15/16 dni roboczych w miesiącu
- dyżury 12-godzinne
- wyjazd na hospitację
- pomoc w znalezieniu mieszkania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.