Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Opalenica
    (64-330)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu z uprawieniami na wózki widłowe

Opalenica

, ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Pracownik magazynu z uprawieniami na wózki widłowe
Opalenica

Opis stanowiska

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą oraz szkoleń, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy: Rudniki/Opalenica
Nr ref: mag/opa/2016

Zadania:
- Rozładunek oraz załadunek towaru,
- Przygotowywanie wysyłki,
- Kontrola stanów magazynowych,
- Praca z wykorzystaniem wózków widłowych.

Wymagania

- Uprawnienia na wózki widłowe,
- Doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera oraz w obsłudze wózków widłowych,
- Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Pracę w systemie 2-zmianowym,
- Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, od poniedziałku do piątku,
- Przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).