Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku SPECJALISTY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Warszawa

, Hussar Gruppa S.A.

SPECJALISTY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM
Warszawa

Opis stanowiska

HUSSAR Gruppa to firma specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla transportu z zakresu – spedycji, udrażniania procesu transportowego przez własną sieć pomocy drogowych na Zachodzie Europy, likwidację szkód, produkcję oraz sprzedaż innowacyjnych rozwiązań pozwalających na oszczędności w trakcie transportu oraz wyeliminowanie strat w procesie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy profesjonalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: WS-FRA/WAW/0714

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Budowanie relacji w potencjalnymi Klientami na rynku francuskim w branży TSL
- Aktywna sprzedaż produktów Firmy przez telefon( produkty innowacyjne usprawniające transport)
- Aktywne pozyskiwanie Firm Transportowych i Przewoźników do ciągłej współpracy z Działem Spedycji Firmy
- Aktywne pozyskiwanie zleceń na pomoc drogową dla transportu poprzez kontakt telefoniczny z potencjalnymi oraz współpracującymi z Firmą Klientami.

Wymagania

- Znajomość języka francuskiego i angielskiego lub francuskiego i niemieckiego pozwalająca na płynną komunikacje z Klientami obcojęzycznymi
- Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w języku francuskim – mile widziane w branży TSL
- Umiejętność budowania relacji z Klientami na wysokim poziomie - Elastyczność w działaniu i komunikacji z Klientem
- Bardzo dobra organizacja pracy i zorientowanie na wynik

Oferujemy

- Konkurencyjny system wynagrodzeń, podstawa wynagrodzenia plus prowizja za każdą zrealizowaną transakcje
- Możliwość rozwoju w Spółce która stawia na relacje z Klientami
- Wykorzystanie swoich umiejętności językowym na biznesowym poziomie
- Narzędzia pracy i prywatną opiekę medyczną