Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Sanok
    (38-500)

Praca na stanowisku AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Sanok

, Adecco Poland Sp. z o.o.

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU
Sanok

Opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydatów-/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Sanok
Nr. ref.: AUR/02/2016

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• utrzymanie sprawności parku maszynowego pod względem automatyki
• bieżąca kontrola i konserwacja urządzeń
• diagnozowanie usterek
• aktualizacja dokumentacji technicznej
• aktywne uczestnictwo w programach usprawnień
• na dalszym etapie budowa maszyn sterowania

Wymagania

• wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, automatyk, elektronik lub pokrewne)
• praktyczne zdolności manualne
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• wiedza z zakresu obsługi oprogramowania STEP7 oraz TIA-PORTAL
• umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
• świadectwo kwalifikacji SEP
• odpowiedzialność i sumienność
• zaangażowanie
• mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

• zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta
• umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
• dodatkowy pakiet socjalny
• pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego
• współudział w rozwoju firmy i ciekawych projektach
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy