Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Warszawa

, Somoslaluz

Przedstawiciel handlowy
Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy handlowców do pracy w branży oświetlenia LED

-pozyskiwanie nowych klientów
-negocjowanie i realizacja kontraktów handlowych

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B
- umiejętność pracy samodzielnej

Oferujemy

KORZYŚCI

- atrakcyjny system wynagradzania
- telefon służbowy , laptop
- system motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników
- pakiet szkoleń wewnętrznych

Dlaczego warto z nami współpracować .

- Oferujemy produkty najwyższej jakości, spełniającymi wszystkie normy i dopuszczenia
- warto wspomnieć że branża oświetlenia LED jest i jeszcze przez długi czas będzie najlepiej rozwijającym się segmentem rynku w Polsce i na świecie
-jesteśmy firmą polską
-sprzedajemy polskie produkty opracowane przy zastosowaniu polskiej technologi
-jesteśmy z Warszawy