Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Ostrowiec Świętokrzyski
    (27-400)

Praca na stanowisku Grafik komputerowy (minimalna znajomość adobe photoshop)

Ostrowiec Świętokrzyski

, Salon Fotograficzny IDEAL

Grafik komputerowy (minimalna znajomość adobe photoshop)

Opis stanowiska

- obsługa maszyny fotograficznej (szkolenie na miejscu, wystarczy znajomość obsługi komputera)
- obsługa plotera do wydruku zdjęć (szkolenie na miejscu)
- dbanie o sprzęt,
- dbanie o czystość na stanowisku pracy,
- przygotowywanie przedmiotów oraz plików do druku.

Wymagania

- podstawowa znajomość programu Adobe Photoshop
- sprawna obsługa komputera,
- punktualność,
- osoba niepaląca,
- dokładność i sumienność.
- otwartość, pomysłowość i wyczucie estetyczne

Oferujemy

- szkolenie z zakresu PHOTOSHOP
- szkolenie z zakresu obsługi plotera
- szkolenie z obsługi laba fotograficznego
- możliwość rozwoju,
- praca w warunkach biurowych (NIE MAGAZYN!),
- miła atmosferę,