Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży na Rynek Niemiecki

Gdynia

, Solutions Polska

Specjalista ds. Sprzedaży na Rynek Niemiecki
Gdynia

Opis stanowiska

Jesteśmy zespołem z pasją do druku i otwartością na potrzeby naszych Klientów. Dzięki prawie dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości produkty drukowane i usługi uszlachetniające. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz usług poligraficznych, bez względu na projekt. Nigdy nie odmawiamy zleceń, bo każdy nowy projekt jest okazją aby nauczyć się czegoś nowego, a każdy Klient jest partnerem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

SPECJALISTA
DS. SPRZEDAŻY NA RYNEK NIEMIECKI

Miejsce pracy: Gdynia

Zatrudniona osoba będzie min. odpowiedzialna za:
rozwoju sprzedaży na rynku niemieckim oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B
budowanie długotrwałych relacji z Klientem
kompleksową obsługę Klientów (opracowanie ofert, doradztwo, przyjmowanie zamówień, opieka handlowa, nadzór nad realizacją zamówienia)
negocjowanie umów handlowych
logistykę dostaw do Klientów
monitorowanie rynku
skuteczne realizowanie przyjętych planów sprzedażowych
tworzenie raportów i zestawień z wykonanych działań

Wymagania

wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie biznesu, ekonomii)
min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym stanowisku- w branży poligraficznej- WARUNEK KONIECZNY
doskonała znajomość narzędzi, technik sprzedaży
płynna znajomość języka niemieckiego
wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
dobra organizacja własnej pracy
samodzielność oraz konsekwentność w działaniu

Oferujemy

umowa o pracę
konkurencyjne wynagrodzenie+ system prowizyjny
odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
niezbędne narzędzia pracy

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”