Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rekrutacji

Katowice

, Eurokontakt Projekt Serwis

Specjalista ds. rekrutacji
Katowice

Opis stanowiska

Nr ref: SdR/Kat/002

Oczekujemy osoby ambitnej, nastawionej na realizację celów i chętnej do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zapewniamy wsparcie w okresie wdrożenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Opis stanowiska:
- Sprawna obsługa komputera, Internetu,
- Pośrednia i bezpośrednia obsługa klientów,
- Praca w biurze
- Rekrutacja i selekcja pracowników,
- Weryfikacja aplikacji w sprawie pracy
- Obsługa procesów administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników

Oferujemy

- Atrakcyjny system wynagrodzeń
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- od 1 do 3 miesięcy stażu (w zależności od szybkości wdrożenia) z płatnym wynagrodzeniem we Wrocławiu (koszty zakwaterowania pokrywa Pracodawca). Staż poprzedza pełnoetatowe zatrudnienie w Katowicach lub Rzeszowie lub Zamościu