Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy z językiem angielskim

Poznań

, ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Pracownik biurowy z językiem angielskim
Poznań

Opis stanowiska

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta – firmy z branży elementów złącznych – poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik biurowy w Dziale Zakupów z językiem angielskim

Miejsce pracy: Poznań (Szczepankowo)
Nr ref.: zak/poz/2016

Zadania:
- wprowadzanie i utrzymywanie danych w systemie, zarządzanie obiegiem dokumentów, korespondencji i kontraktów,
- kontrola stanów magazynowych oraz ewidencja faktur w systemie wewnętrznym,
- analiza rynku, poszukiwanie nowych dostawców,
- prowadzenie rozmów z dostawcami polskimi i zagranicznymi,

Wymagania

- wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
- wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne,
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po miesięcznym okresie próbnym),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”