Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. nawiązywania kontaktów B2B

Wrocław

, HR Investment Sp. z o.o.

Specjalista ds. nawiązywania kontaktów B2B
Wrocław

Opis stanowiska

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Do zasilenia naszego zespołu sprzedażowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie telefoniczne pozyskiwanie klientów z sektora B2B, profesjonalne przedstawienie oferty handlowej oraz umawianie spotkań biznesowych.

Wymagania

• Student 4-5 roku studiów w trybie zaocznym lub wieczorowym
• Łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych
• Umiejętność negocjacji i budowania pozytywnych relacji z klientem
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista
• Kreatywność i operatywność
• Zorientowanie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
• Znajomość obsługi komputera
• Zaangażowanie i chęć do pracy
• Nastawienie na rozwój zawodowy
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność

Mile widziane

• Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów z sektora B2B
• Znajomość rozwiązań HR
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

• Szkolenie produktowe oraz z zakresu sprzedaży
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w zgranym i energicznym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
• Umowę o pracę