Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Młodszy Kierownik ds. Controllingu

Poznań

, Firma produkcyjna z branży automotive

Młodszy Kierownik ds. Controllingu
Poznań

Opis stanowiska

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od dwudziestu lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży AGD, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Poznania (ok. 60km)
nr ref.: 8284/MSC

Obowiązki:
- analiza rentowności dla wytwarzanych produktów
- kontrola oraz weryfikacja alokacji kosztów
- zaangażowanie w doskonalenie procesu kontroli
- udział w procesie zamknięcia miesiąca, kontrola zgodności księgowań
- koordynacja projektu oszczędzania
- prowadzenie nadzoru nad prawidłowością danych w SAP
- raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Finansowego

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu finansów i rachunkowości)
- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość MS Excel
- znajomość PowerPoint będzie dodatkowym atutem
- umiejętność ustalania priorytetów w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
- umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

- ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku
- umowę o pracę
- atrakcyjny pakiet socjalny
- dostęp do nowoczesnych technologii

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.