Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Brzezna
    (33-386)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży

Brzezna

, Suder plus sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży
Brzezna

Opis stanowiska

Suder plus Sp. z o.o. (www.suder.eu) działa na rynku od 1993 roku, a pod obecną nazwą od roku 2005, dostarczając niezawodne części zamienne do samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep, naczep, osi oraz autobusów. Suder plus razem z siecią partnerską Suder & Suder tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje największe miasta w całej Polsce i jest sukcesywnie poszerzana.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników do oddziałów firmy na stanowisko:
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zakres obowiązków:
• dobór i sprzedaż części do samochodów ciężarowych,
• dobór i sprzedaż akcesoriów,
• pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne ze specjalizacją mechanik samochodowy),
• doświadczenie w branży samochodowej min. 1 rok (mile widziana branża samochody ciężarowe),
• doświadczenie w kontakcie z klientem (obsługa klienta, handel, usługi),
• zainteresowanie motoryzacją,
• prawo jazdy kat. B,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• wsparcie doświadczonego zespołu,
• ciekawą pracę w młodym zespole.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”