Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Młodszy Doradca Bankowości Korporacyjnej

Warszawa

, Bank zachodni WBK

Młodszy Doradca Bankowości Korporacyjnej
Warszawa

Opis stanowiska

Lokalizacja: Warszawa

Nr ref.: MDBK/05/2015 Warszawa

Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe. Głównym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Banco Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji. Jeśli chciałbyś zostać częścią tej organizacji – weź udział w rekrutacji.

DO TWOJEGO ZAKRESU OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:
◾Pozyskiwanie nowych klientów - inicjowanie kontaktów / organizowanie spotkań z potencjalnymi klientami,
◾Rozwijanie zakresu współpracy z istniejącymi klientami,
◾Dbanie o regularny kontakt i prawidłową komunikację z klientami,
◾Stałe poszerzanie wiedzy o produktach i usługach dla klientów korporacyjnych,
◾Ścisła współpraca z innymi jednostkami Banku w celu zapewnienia kompleksowej i szybkiej obsługi,
◾Stała analiza rynku docelowego w poszukiwaniu atrakcyjnych klientów i transakcji, Aktywna współpraca z innymi biznesowymi jednostkami Banku w celu podniesienia skuteczności działań akwizycyjnych

Wymagania

◾Doświadczenie zawodowe w sprzedaży produktów (mile widziane w instytucji finansowej);
◾Komunikatywność, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów;
◾Zaangażowanie, odpowiedzialność;
◾Umiejętność szybkiego uczenia się;
◾Chęć rozwoju zawodowego w pracy z klientem.

Oferujemy

• Klarowne ścieżki rozwoju – możliwość udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych

• Pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

• Wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

• Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: możliwość dofinansowania do studiów lub nauki języków obcych, szkolenia, bankową bibliotekę książek i multimediów

• Możliwość wyboru spośród urozmaiconej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

• Prywatną opiekę zdrowotną

Zainteresowany? Nie czekaj! Spróbuj!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny. Prosimy o wpisanie numeru referencyjnego:MDBK/05/2015 Warszawa.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Zachodni WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania oraz że dane nie będą przekazywane innym odbiorcom danych”.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl