Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Elektryk - Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Poznań

, PGB Human Resources

Elektryk - Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
Poznań

Opis stanowiska

Agencja Doradztwa Personalnego PGB Human Resources dla jednego ze swoich Klientów poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Elektryk - specjalista ds. utrzymania ruchu

Nr. ref.:E_0316_NT_I

Opis stanowiska:
-Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji
-Zapewnianie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych
-Utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie przedsiębiorstwa,
-Organizacja, wykonywanie i nadzorowanie prac związanych z utrzymaniem ruchu,
-Nadzorowanie parku maszynowego w zakładzie pracy, odpowiedzialność za prace związane z instalacją, utrzymaniem ruchu, okresowymi przeglądami oraz serwisem maszyn,
-Kontrolowanie eksploatacji maszyn i urządzeń
-Rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej,
-Badanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych,
-Nadzorowanie dokumentacji maszyn, sprzętu i urządzeń zakładu
-Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowym

Wymagania

-Wykształcenia: min. średniego kierunkowego (elektryk, elektromechanik)
-Doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
-Znajomości zagadnień z zakresu elektryki
-Znajomości podstawowych zagadnień z zakresu pneumatyki i hydrauliki siłowej i automatyki
-Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
-Uprawnienia na min. do 1 kV
-Zdolności organizacyjnych, umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie
-Specjalistyczne szkolenia
-Możliwość pracy w młodym dynamicznym zespole
-Kulturę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości