Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Ząbki
    (05-091)

Praca na stanowisku Agent/Pośrednik d/s obrotu nieruchomosciami

Ząbki

, Lantana S.A.

Agent/Pośrednik d/s obrotu nieruchomosciami
Ząbki

Opis stanowiska

W związku z rozwojem nowego biura pośrednictwa nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. nieruchomości

Miejsce pracy: Ząbki koło Warszawy, biurowiec J.W Construction

Do zadań agenta nieruchomości należą:
- realizacja planów sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
- profesjonalne przygotowanie oferty nieruchomości,
- przygotowanie dokumentacji zdjęciowej i opisów ofert,
- prezentacja oferty mieszkaniowej,
- prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie umów,
- kompleksowa obsługa klientów w zakresie transakcji sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
- utrzymywanie długotrwałej relacji z klientami firmy.

Wymagania

- zarobki oparte o jasny i atrakcyjny system ( podstawa + prowizja )
- dostęp do nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi pracy,
- pracę w atmosferze sprzyjającej efektywności,
- możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o atrakcyjne programy motywacyjne,
- biuro w Ząbkach pod Warszawą w budynku największego dewelopera J.W Construction.

Oferujemy

- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku,
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata - wymóg konieczny!
- wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,
- kreatywnego podejścia do pracy,
- motywacji do pracy,