Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Sprzedawca mieszkań deweloperskich

Białystok

, EVENTUM INVEST

Sprzedawca mieszkań deweloperskich
Białystok

Opis stanowiska

Nowo powstała firma z branży budownictwa i nieruchomości poszukuje kandydatów do pracy biurowej przy sprzedaży lokali mieszkalnych i usługowo handlowych w stanie deweloperskim.

Zadania:

Obsługa biura
Sprzedaż lokali mieszkalnych i usługowo handlowych w stanie deweloperskim
Współpraca z instytucjami finansowymi oraz administracji publicznej

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność budowania dobrych relacji z klientami

Oferujemy

Wynagrodzenie podstawowe od 1500 zł do 2500 zł netto w zależności od doświadczenia plus premie uznaniowe.

CV wraz z oczekiwaniami finansowymi proszę wysyłać przez formularz.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu bialystokonline.pl