Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Magazynier - Pakowacz, Internetowy Sklep Zoologiczny

Gdańsk

, ZooExpress.pl - Karma dla Psów i Kotów

Magazynier - Pakowacz, Internetowy Sklep Zoologiczny
Gdańsk

Opis stanowiska

Największy na Pomorzu internetowy sklep zoologiczny, lider w ogólnopolskiej sprzedażykarmy dla psów i kotów,
w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Magazyniera.

Obowiązki:
- obsługa bieżących zamówień- kompletacja i pakowanie przesyłek o wadze do 30kg
- wydajność na średnim poziomie 100 przesyłek dziennie
- przyjmowanie i rozkładanie dostaw- dbanie o czystość na stanowisku pracy
- na terenie firmy obowiązuje całkowity zakaz palenia

Wymagania

- optymistyczne i pozytywne nastawienie do pracy
- sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00
- samodzielność i podzielność uwagi

Oferujemy

- formę zatrudnienia - umowa o pracę
- pracę w stabilnej firmie o długiej tradycji
- miłą, przyjazną atmosferę- sobota i niedziela wolna
- wynagrodzenie na okresie próbnym 1800,00 netto (na rękę)
- wynagrodzenie po okresie próbnym, podstawa + premia.

Zainteresowane osoby prosimy wyłącznie o przybycie osobiste,wraz z wydrukowanym CV w dniu 09 Marca 2016

w godzinach 10:00 - 14:00 do naszego biura w Gdańsku - Kokoszki przy ul. Budowlanych 38 hala B1.

Wybranym osobom przedstawimy kilkuminutową prezentacjęzasad pracy na naszym magazynie.