Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH-MECHANIK

Dąbrowa Górnicza

, Partner Serwis Sp. z o.o.

KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH-MECHANIK

Opis stanowiska

Partner Serwis Sp. z o.o. świadczy najwyższej jakości usługi serwisu przemysłowego i obecnie do swojego oddziału w Dąbrowie Górniczej poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki:
§ wykonywanie napraw i konserwacji urządzeń dźwignicowych w części mechanicznej
§ podejmowanie działań korygujących i naprawczych

Wymagania

§ wykształcenie średnie techniczne
§ min. 2–letnie doświadczenie w naprawach i konserwacji dźwignic w części mechanicznej
§ znajomość układów mechanicznych dźwignic
§ uprawnienia UDT do konserwacji UTB w specjalności mechanicznej
§ dopuszczenie do pracy na wysokości
§ mile widziane czynne prawo jazdy kat. „B”
§ dyspozycyjność

Oferujemy

§ stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
§ atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
§ możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
§ przyjazną atmosferę pracy